Certyfikaty i referencje

Absolwent szkolenia w ankiecie przeprowadzonej na zakończenie kursu wysoko ocenił organizację i sposób prowadzenia zajęć oraz kompetencje i doświadczenie kadry dydaktycznej.

Ośrodek rzetelnie wywiązał się z zawartej umowy, realizując szkolenie zgodnie z jej warunkami.

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, lipiec 2013pełna treść wystawionej opinii

PreviousNext

STATUT SZKOŁY GÓRSKIEJ

Szkoła Górska – Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego działa w oparciu o podstawowy dokument, jakim jest Statut Szkoły Górskiej.

Pobierz dokument

REGULAMIN

Dla uczestników szkoleń najistotniejszym aktem stanowiącym o ich prawach i obowiązkach jest Regulamin uczestnictwa w szkoleniach.

Pobierz dokument

REFERENCJE

Jeżeli szukasz opinii o Szkole Górskiej, chciałbyś sprawdzić, dlaczego inni uczestnicy wybrali właśnie naszą placówkę szkoleniową, znajdziesz je w tym miejscu.

CERTYFIKATY

Aby zapoznać się z dokumentami instytucji zewnętrznych certyfikującymi naszą działalność szkoleniową, kliknij tutaj.

WUP Kraków 2

WUP Krakw