O szkole

• KURS INSTRUKTORA SURVIVALULorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec sollicitudin nunc eu nunc vestibulum sodalesSZCZEGÓŁYZAPISZ SIĘ

PreviousNext

OCENILI NAS

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Szkolenie [instruktor samoobrony] zostało zrealizowane zgodnie z zawartą umową na dobrym poziomie merytorycznym i organizacyjnym.

Zobacz list

6. Brygada Powietrznodesantowa w Krakowie

Wysoka jakość usług, potwierdzona pozytywnymi opiniami uczestników szkoleń oraz ich dowódców, pozwala nam z całym przekonaniem polecić Szkołę Górską – Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera.

Zobacz list

ZOBACZ WSZYSTKIE LISTY REFERENCYJNE

KURSY INSTRUKTORSKIE

STRZELECTWO SPORTOWE I BOJOWE

Uzupełnij swoje umiejętności strzeleckie uprawnieniami, które pozwolą zdobyć ciekawą pracę lub zwiększą Twoje możliwości na obecnym stanowisku.

STRZELECTWO REKREACYJNE

Zostań instruktorem by szkolić pasjonatów strzelectwa i ludzi, którzy dopiero poznają broń palną.

SURVIVAL

Poznaj techniki przetrwania w trudnych warunkach i zdobądź uprawnienia, które pozwolą Ci poprowadzić szkolenia, obozy i wyprawy.

NARCIARSTWO ZJAZDOWE

Popraw zwoje umiejętności narciarskie i zdobądź uprawnienia pozwalające uczyć adeptów narciarstwa w całej Europie.

WSPINACZKA SKAŁKOWA

Poznaj tajniki wspinaczki skautowej i zdobądź kwalifikacje pozwalające szkolić wspinaczy.

SAMOOBRONA

Poznaj techniki samoobrony, zwiększ swoje bezpieczeństwo i zostań instruktorem pożądanej specjalności.

TRENER OSOBISTY

Zostań trenerem osobistym – naucz się prowadzić i planować treningi fitness i ćwiczenia siłowe.

INNE KURSY

Sportowe