DLA OSÓB PRACUJĄCYCH I PRZEDSIĘBIORCÓW

Istnieje możliwość dofinansowania oferowanych przez Szkołę Górską kursów w ramach projektów prowadzonych przez Europejski Fundusz Społeczny (EFS). Nasze usługi zamieszczone są w Bazie Usług Rozwojowych, poniżej kilka informacji o wspomnianej bazie oraz odnośniki do konkretnych terminów kursów, na które można uzyskać dofinansowanie.

bur

Baza Usług Rozwojowych to internetowa baza zawierająca oferty szkoleń, studiów podyplomowych, kursów zawodowych, doradztwa, e-learningu oraz innych działań, dzięki którym przedsiębiorstwa i osoby prywatne rozwijają swoje kompetencje. Baza stanowi podstawowe narzędzie umożliwiające pozyskanie dofinansowania w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2014-2020 (tzw. podmiotowe systemy finansowania). Baza zawiera szczegółowe informacje o usługodawcach oraz ich ofertach. Dzięki temu każdy zainteresowany skorzystaniem z opublikowanej oferty usług rozwojowych ma możliwość łatwego i szybkiego odnalezienia usługi dopasowanej do swoich potrzeb.

Aktualne kursy dostępne w Bazie Usług Rozwojowych – kurs instruktora sportu o specjalności strzelectwo sportowe i  strzelectwo bojowe

  • 25 – 30 września 2017 (strzelnica EMJOT) oraz 2 – 5 października 2017 (Szkoła Górska) – szkolenie w trybie ciągłym
  • 8 – 10, 15 – 17 września 2017  (strzelnica EMJOT) oraz 23 – 24, 30 września – 1 października 2017 (Szkoła Górska) – szkolenie w trybie weekendowym