Ty decydujesz o formule szkolenia, my o jego wysokiej jakości.

Wybierasz formułę szkolenia najlepiej odpowiadającą Twoim umiejętnościom i dotychczasowym doświadczeniom. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka gotowych pakietów.

Pakiety numer 1 i 2 mają charakter szkolenia stacjonarnego, w trakcie którego korzystasz ze wszystkich udogodnień, jakie wiążą się z bezpośrednim kontaktem z wykładowcą.

Pakiety numer 3 i 4 przygotowaliśmy dla samouków, którzy lubią pochłaniać wiedzę teoretyczną samodzielnie, we własnym tempie, w ciszy własnego domu. Pakiety te są przeznaczone dla osób bardzo dobrze, technicznie jeżdżących na nartach, gdyż zawierają mniejszą liczbę godzin na stoku.

Pakiet numer 5 jest dla absolwentów AWF z tytułem magistra oraz dla instruktorów innych dziedzin sportu.

Na zakończenie, pakiet numer 6, który obejmuje szkolenie indywidualne – dostosowany jest on do Twoich potrzeb.

• Pakiet nr 1

Spędzasz 10 dni na stoku narciarskim, a w godzinach popołudniowych nasi wykładowcy pomagają Ci zgłębić wszystkie tajniki pracy instruktorskiej. Wykłady i seminaria są tak przygotowane, by skutecznie ułatwić zrozumienie zadań i ewolucji wykonywanych na stoku. Pakiet dedykowany jest osobom, które jeżdżą dobrze na nartach, ale ich technika wymaga dopracowania, a dotychczasowe doświadczenia nie były związane z pracą instruktorską. Pakiet obejmuje 50 godzin stacjonarnego szkolenia (wykłady i seminaria) z zakresu części ogólnej oraz 10 dni szkolenia specjalistycznego na stoku. Cena 1500 zł (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego wpłacasz 500 zł zaliczki).

• Pakiet nr 2

Spędzasz 7 dni na stoku narciarskim, a w godzinach popołudniowych nasi wykładowcy uzupełniają Twoje przygotowanie do pracy instruktorskiej. Pakiet dedykowany jest osobom, które jeżdżą na nartach bardzo dobrze, a ich technika wymaga niewielkiej korekty. Osoby te uczyły wcześniej narciarstwa, więc wystarczy im zaktualizować i uzupełnić wiedzę. Pakiet obejmuje 50 godzin e-learningowego szkolenia z zakresu części ogólnej, oraz 7 dni szkolenia specjalistycznego na stoku. Cena 1200 zł (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego wpłacasz 500 zł zaliczki i 350 zł za szkolenie e-learningowe z zakresu części ogólnej).

• Pakiet nr 3

Spędzasz 7 dni na stoku narciarskim. Wiedzę teoretyczną z zakresu części ogólnej i teorii narciarskiej przyswajasz w czasie i miejscu, które najbardziej Ci odpowiadają za pomocą formy, jaką jest e-learning. Od nas otrzymujesz wykaz lektur oraz materiały edukacyjne opracowane przez naszych wykładowców. Na ich podstawie przygotowujesz się do egzaminu, który zdasz w Szkole Górskiej. Samodzielnie opracowujesz też prace zaliczeniowe, które przesyłasz drogą mailową swojemu opiekunowi. Spędzasz 7 dni na stoku narciarskim,  w trakcie których doskonalisz technikę narciarską i metodykę nauczania. Pakiet dedykowany jest osobom, które jeżdżą dobrze na nartach, ale ich technika wymaga dopracowania, a dotychczasowe doświadczenia nie były związane z pracą instruktorską. Pakiet obejmuje 50 godzin e-learningowego szkolenia z zakresu części ogólnej, 30 godzin e-learningowego szkolenia z zakresu części specjalistycznej oraz 7 dni szkolenia specjalistycznego na stoku. Cena 1200 zł (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego wpłacasz 500 zł zaliczki, 350 zł za szkolenie e-learningowe z zakresu części ogólnej i 150 zł za szkolenie e-learningowe z zakresu części specjalistycznej, czyli wpłacasz 1000 zł).

• Pakiet nr 4

Pakiet dedykowany jest osobom, które znakomicie jeżdżą na nartach, a ich technika wymaga niewielkiej korekty. Na stoku spędzą tylko 5 dni. Osoby te uczyły wcześniej narciarstwa, więc wystarczy im zaktualizować i uzupełnić wiedzę. Potrafią to zrobić metodą e-learningu. Aby zakwalifikować się do tego szkolenia, trzeba zdać egzamin wstępny z wynikiem bardzo dobrym. Pakiet obejmuje 50 godzin e-learningowego szkolenia z zakresu części ogólnej, 20 godzin e-learningowego szkolenia z zakresu części specjalistycznej oraz 5 dni szkolenia specjalistycznego na stoku. Cena 1000 zł (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego wpłacasz 500 zł zaliczki, 350 zł za szkolenie e-learningowe z zakresu części ogólnej i 150 zł za szkolenie e-learningowe z zakresu części specjalistycznej, czyli w tym pakiecie musisz od razu wpłacić całą wymaganą kwotę 1000 zł).

• Pakiet nr 5

Przeznaczony jest dla absolwentów AWF z tytułem magistra oraz dla instruktorów innych dziedzin sportu. Osobom tym przysługuje zwolnienie z części ogólnej, a więc z 50 godzin szkolenia. W zakresie szkolenia specjalistycznego dokonują takich samych wyborów jak pozostali kandydaci. Cena szkolenia specjalistycznego wynosi

• 1000 zł – 10 dni na stoku
    • 700 zł – 7 dni na stoku
    • 500 zł – 5 dni na stoku

(po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego wpłacasz 500 zł zaliczki, ewentualnie wpłacasz 150 zł, jeśli wybierzesz e-learningowe szkolenie z zakresu części specjalistycznej).

• Pakiet nr 6

Szkolenie indywidualne – termin i forma szkolenia dostosowywane są do potrzeb uczestnika. Cena: 3500,00 zł.